Tasarımı Kaydet  Kapat
E-PASAPORT OKUYUCU VE ÇİPLİ KİMLİK KARTLARINI TARAMANIZA VE OKUMANIZA KOLAYLIK SAĞLAYACAK BİR MOBİL UYGULAMADIR.

IOS ve Android, OCR, MRZ, NFC Pasaport ve Kimlik Kartı OKUYUCU.

iPhone & Android Phones,iPad & Android Tablet, OCR/ MRZ/ NFC
MOBILE PASSPORT & IDCARD READER

NFCREAD is a mobile application that will make it easy for you to scan and read e-Passport Reader and Chip ID Cards.

Neden bu cihazları tercih etmelisiniz?

Geliştirdiğimiz teknoloji sayesinde, kimlik kartı olmadan işlem yapma zorunluluğu ortadan kalkıyor. Bu teknoloji, devlet kurumları, hastaneler, bankalar, noterler ve benzeri yerlerde kimlik kartı kullanmadan işlem yapmayı mümkün kılıyor. Ayrıca, kimlik bilgilerinin elden ele dolaşmasını ve görevli kişiler tarafından girilmesini beklemeyi gerektirmiyor. Ziyaretçi girişi gibi süreçlerde ise kayıt esnasında beklemeye son veriyor, bu da yoğunluğu azaltıp zaman kaybını engelliyor. Ayrıca, kimliğin geçerliliğini veya sahte olup olmadığını kontrol etme imkanı da sağlıyor. Bu şekilde, büyük güvenlik açıklarını kapatıyor ve işlemleri daha hızlı ve güvenli hale getiriyoruz.

Yararları

Maddi Kazançlar, Sahte ve geçersiz kimliklerle yapılan işlemlerden dolayı oluşan maddi kayıpların önüne geçiyoruz.

Zaman Tasarrufu, Hızlı ve hatasız kişisel bilgi girişi ile daha fazla işlem yapabilirsiniz.

Hukuki Avantajlar, Kişisel bilgilerin gizliliğini koruyarak herkesin bilmesini engelleyebilirsiniz.

Çalışma ve Kontrol

T.C. Kimlik Kartını cihazınıza yerleştirdikten sonra, sertifika kontrolleri de dahil olmak üzere görselde gördüğünüz tüm bilgileri size hızlı, hatasız ve kolay bir şekilde sunar. Böylece hastane ve diğer resmi kurumlarda SGK tarafından faturalandırılacak bilgilerin doğru ve hatasız olmasını sağlayabilirsiniz.

Teknik olarak;

Mobil (Native iOs-Android) ve Windows SDK (C++ ya da C#) sunuyoruz. Böylece mevcut uygulamalarınız ile rahatlıkla tümleştirebilir ve her yönüyle kullanabilirsiniz.

Temaslı Kart okuyucu cihazımız ve Windows SDK’mızı kullanarak, T.C. Kimlik Kartına sahip herkesin T.C. Numarası, Ad, Soyad ve Seri Numarasını alarak ilgili Platformlarınıza aktarabilirsiniz.

Manuel kontrol gerektirmeden anında doğrulama yaparak, kişilerin yanlarında taşıdıkları akıllı telefonlar ve kimlik belgeleri üzerinden işlem yapabilirsiniz.

NFCRead Platformu

Yeni nesil kimlik kartı ve yeni nesil pasaportları NFCRead mobil pasaport okuyucusu ile okuma imkanına sahip olursunuz. Tüm videolar için Tıklayınız

NFCRead

NFCREAD İndir

NFCREAD bir sunucuya ihtiyaç duymadan çalışır, Ek sunucu maliyeti oluşturmaz. Bütün işlemler, tarama ve okuma adımları cihaz üzerinde yapılır.!

Google Play App Store

İletişim

Siz de bu uygulamaya sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Office Address

YTU Ikitelli Teknopark No:1 Floor: 2/16 Basaksehir - Istanbul TR.

Contact Info

Phone: +90 (0850) 557 7654

Email: [email protected]

?